Топ-10 онлайн-ресурсів для вивчення іспанської мови

0
116

Знаннями англійської мови в сучасному світі вже нікого не здивуєш, тому якщо ви вирішили, що наступною мовою у вашому арсеналі має стати іспанська, пропонуємо ознайомитися з підбіркою якісних онлайн-ресурсів для самостійного вивчення.

Україномовний проект для вивчення іспанської мови онлайн. На сайті ви знайдете понад 60 авторських уроків у вільному доступі, а також зможете пройти безкоштовний онлайн-курс для початківців. Підписавшись на Telegram-канал спільноти, матимете змогу регулярно отримувати цікавинки зі світу іспанської мови. Автори ресурсу стверджують, що метою проекту є не навчити граматики, а закохати читача в іспанську культуру, мову та манеру буття.

2HABLA CULTURA

Творці цього ресурсу впевнені, що по-справжньому вивчити мову країни можна лише пізнавши її культуру. На сайті проекту ви знайдете короткі тексти на різноманітні теми (мистецтво, наука, музика, політика, суспільство та ін.). Тексти супроводжуються аудіозаписами, озвученими носіями мови з Іспанії, Куби, Мексики та Аргентини.

3VIDEOELE

Відеоуроки іспанської мови для початківців та учнів із середнім рівнем володіння мовою. Сайт допоможе вам вивчити кольори, дні тижня та місяці, числівники, країни та національності іспанською. Транскрипти відеоуроків стануть у пригоді тим, хто погано сприймає іспанську на слух та бажає вдосконалити навички аудіювання.

4SPANISH PODCAST

Подкаст, який протягом багатьох років створює викладачка з Барселони Мерседес. Для учнів із середнім рівнем володіння мовою. На сайті пропонується понад 200 годин аудіо, а також детальні транскрипції до кожного з епізодів.

5WORDREFERENCE

Форум, який допоможе отримати відповідь на будь-яке запитання стосовно іспанської. На сайті ви знайдете величезну базу інформації про граматику іспанської мови, можете ознайомитися із сумнівами та запитаннями щодо невідомої лексики, а також поставити запитання до спільноти.

6PRACTICA ESPAÑOL

Ресурс із безкоштовними матеріалами для вивчення іспанської мови. На ресурсі пропонують адаптовані інтерактивні матеріали для усіх рівнів. В основному, це тексти та аудіо для рівнів A2-B2, але також наявні матеріали для початківців та більш просунутих учнів.

7INTERPALS

Онлайн-спільнота, яка допоможе вам знайти партнера для мовної практики. В залежності від того, який варіант іспанської мови ви вивчаєте (кастильський чи латиноамериканський), можете обрати партнера для листування з Іспанії, Мексики, Колумбії та інших країн Південної та Центральної Америк.

8RAE

Сторінка Королівської академії іспанської мови стане у пригоді учням із середнім та високим рівнем володіння мовою. На офіційному сайті Академії ви знайдете словник, який допоможе віднайти тлумачення слова іспанською, а також отримати детальні пояснення стосовно граматики чи орфографії.

9PROFE DE ELE

Інтерактивні матеріали для викладачів іспанської мови. Якщо шукаєте практичних вправ для закріплення знань, то цей ресурс саме те, що вам потрібно. Вправи поділені відповідно до категорій: пісні, аудіо, культура, тексти, лексика.. Можете скористатися пошуком, щоб швидко знайти потрібну вправу.

10EXTRA EN ESPAÑOL

Захоплюючий серіал для початківців, в якому розповідається історія американця, що приїхав до Іспанії у пошуках друзів. В Мадриді Сем, так звати головного героя, через незнання кастильської, потрапляє до безлічі кумедних ситуацій і вчиться іспанської на помилках. Чудовий серіал для початківців, що сприятиме розвитку базових навичок спілкування.

Автор: Євгенія Рибалко 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.