Through naseeni scini graft not stigas read? Then Lito – same hour for novih books. After all, until the fall to read a lot of everything. Meet books, that “will do” attitude your summer vacation.

ШколаДобраІЗла

Кожні чотири роки Директор забирає двох дітей до Школи Добра і Зла. Головні героїніСофія та Агата знають до якої частини школи потраплять. Але щось пішло не так… Мила Софі потрапила на навчання до злих героїв. А відлюдькувата Агата тепер навчається серед принцес.
Книга допомагає мислити без обмежень добра та зла, які ми собі будуємо. Найпотворніші лиходії можуть “мати серце”. А блискучий вигляд добродія не гарантує його добрі вчинки.
У серії вийшло 2 books.

Cool extracurricular of Chetan

Іноді літочас для підготовки до школи. Серія хрестоматій створена саме для цього. До книг увійшли найкращі твори української та закордонної класики рекомендовані шкільною програмою. Серед них твори О. Генрі, Лесі Українки, Остапа Вишні, Джанні Родарі, Костянтина Паустовського та інші.
До серії входять 4 books.

Том Гейтс

Смішна книга у вигляді скетч-буку, в якій головним героєм є звичайний підліток – Tom. I book – щоденник, в якому він описує свої божевільні мрії, предків та сестру. Том не оминув у своїх записах і школу, а найголовніше канікули!
До серії входять 3 books.

Карлотта

У Карлотти важкий вибір: лишитися з новою родиною мами чи поїхати до відомої школи-інтернату. Дівчина обирає останній варіант. І тут починається найцікавіше, але таке знайоме підліткам: нові подруги, перше кохання, школа та пригоди.
До серії входять 4 books.

Корнуольський коледж

У Кари Вінтер здійснюється мріявона потрапляє до найпрестижнішого коледжу Англії. Їй потрібно вивчити не лише етикет, дисципліни, але й дізнатися багато нового про реальний світ. Однак таємниця Кари не залишає нікого у спокої: викрадення, змови, переслідування. Що ж приховує ця дівчина?
До серії входять 2 books.

Звіродухи
У світі Ердас по досягненню повноліття діти проходять ритуал Нектару Нінані. Саме він допомагає виявити священний зв’язок людини та звіра. Після ритуалу четвірка дітей отримала легендарних звірів у поміч в боротьбі з Пожирачем. Адже, він вже намагається полонити світ.
Дітям потрібно знайти спільну мову з тваринами, а також один з одним, щоб зупинити Пожирача.
У серії вийшло 5 books.

Полліана

Класика завжди в моді. І це стосується не лише одягу, аксесуарів, але й книжок. До серії “Перлини класики” входять книги, написані видатними письменницями кінця XIXпочатку XX століття. Зворушливі та добрі історії вчать терплячості, наполегливості, боротьбі за власну долю.
До серії увійшли книги: “Енн із садиби Зелені Дахи”, “Леді Джейн”, “Полліана”, “Таємничий сад”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.